Рейтинг

aplusСкладські приміщення класу «А +» – вища категорія складів відповідно до загальної класифікації. Такі приміщення відповідають найвищим вимогам складського господарства. Склад категорії «А +» свого роду президентські апартаменти серед приміщень цього призначення.

Тип будівлі: складські приміщення класу «А +» представляють собою одноповерхові будівлі єдиного обсягу. Вони побудовані з легких високоякісних металоконструкцій і призначені спеціально для складських потреб. Висота стель повинна забезпечувати складування в шість-сім ярусів (не менше тринадцяти метрів).
Внутрішні конструкції: Будинки, як правило, прямокутної форми без колон, або з колонами. Крок колон не менше дванадцяти метрів і відстанню між рядами не менше двадцяти чотирьох метрів.
Покриття підлоги: Рівна бетонна підлога розташовується на рівні одного метра двадцяти сантиметрів від землі. Він повинен забезпечувати навантаження не менше п’яти тонн на квадратний метр. Є антипилове покриття.
Системи вентиляції і кондиціонування: Склади класу «А +» в обов’язковому порядку обладнуються кондиціонерами і вентиляцією, що забезпечують якісне провітрювання всього приміщення складу.
Температурний режим: температурний режим регулюється в залежності від вимог до умов зберігання того чи іншого вантажу і забезпечується системою кондиціонування.
Системи безпеки: складське приміщення обладнується системами охорони та відеоспостереження. Є пульт чергового співробітника служби безпеки, кудись надходять сигнали про спрацювання сигналізації на тій чи іншій ділянці і зображення від камер спостереження. Пожежна безпека забезпечується системою попередження про пожежу, а також порошкової або спринклерної системи автоматичного пожежогасіння. Всі сигнали дублюються в відповідні надзвичайні служби.
Електропостачання і комунікації: електропостачання забезпечується власною автономною електропідстанцією. Опалення надходить за рахунок власного теплового вузла. Є гаряче і холодне водопостачання і каналізація.
sklad_kategorii_a_плюсРозвантажувально-навантажувальні конструкції: Склади класу «А +» обладнуються воротами докового типу з розрахунку одні ворота на п’ятсот квадратних метрів складу. Ворота обладнані вантажними майданчиками регульованої висоти.
Офісні та підсобні приміщення: На території складу є офісні приміщення, конференц-зал, кімнати відпочинку, пункти харчування та інші необхідні приміщення.
Телекомунікації: Зв’язок і передача даних здійснюється по оптоволоконних каналах. Є доступ в Інтернет.
Системи контролю і обліку: дані системи розмежовують доступ співробітників, забезпечують контроль за рухом вантажів. Проводиться облік пропускного режиму.
Прилегла територія: територія скарбу цілодобово охороняється. Окрема увага приділяється благоустрою та освітлення території.
Стоянки для автотранспорту: Є стоянки і зони відстою для великовантажного транспорту. Забезпечено безперешкодний його маневрування. Окремо обладнуються стоянки легкового автотранспорта.
Залізничне сполучення: Окрема залізнична гілка, що підходить безпосередньо до складського приміщення. Бажано наявність ж / д рампи.
Розташування: Складське приміщення розташовується безпосередньо у великих транспортних магістралей, або має хороший під’їзд протяжністю не більше чотирьох кілометрів.

той же пост на нашій сторінці в Facebook Google+