Рейтинг

Склад_АСкладські приміщення класу «А» відповідають високим вимогам логістики. Від складів вищого класу вони відрізняються трохи. Відмінності в основному полягають в площі самого приміщення і висоті стель. Грає роль також розташування складу щодо магістралей. Склади класу «А» – це профільні споруди, покликані забезпечити найкращі умови зберігання будь-яких типів вантажу.
Тип будівлі: приміщення складів класу «А» це одноповерхові і однооб’ємні будівлі з металоконструкцій або сендвічпанелей. Вони побудовані після 1994 року спеціально для використання в якості складських приміщень. Висота стель становить не менше десяти метрів, що дозволяє організувати багаторівневе зберігання вантажів.
class-AВнутрішні конструкції: Крок колон становить не менше дев’яти метрів і відстанню між прольотами не менше двадцяти чотирьох метрів. Площа забудови не більше п’ятдесяти п’яти відсотків.
Покриття підлоги: Рівна бетонна підлога має антипилове покриття. Висота від землі становить один метр двадцять сантиметрів. Підлоги забезпечують навантаження не менше п’яти тонн на квадратний метр.
Системи вентиляції і кондиціонування: Склади класу «А» обладнуються кондиціонерами і вентиляцією, що забезпечують якісне провітрювання всього приміщення складу.
Температурний режим: температурний режим забезпечується системою кондиціонування і регулюється в залежності від вимог до умов зберігання того чи іншого вантажу.
Системи безпеки: складське приміщення обладнується системами охорони та відеоспостереження. Є пульт чергового співробітника служби безпеки, кудись надходять сигнали про спрацювання сигналізації на тій чи іншій ділянці і зображення від камер спостереження. Пожежна безпека забезпечується системою попередження про пожежу, а також порошкової або спринклерної системи автоматичного пожежогасіння.
Електропостачання і комунікації: Склади даного класу оснащені власною автономною електропідстанцією. Опалення забезпечується за рахунок власного теплового вузла. Підведено гаряче і холодне водопостачання та каналізація.
Розвантажувально-навантажувальні конструкції: Склади класу «А» обладнуються воротами докового типу з розрахунку одні ворота на сімсот квадратних метрів площі. Ворота обладнані docklevelers – вантажно-розвантажувальними майданчиками c регульованою висотою підйому.
Офісні та підсобні приміщення: На території складу є офісні приміщення, кімнати відпочинку персоналу, туалети, душові, інші службові приміщення.
Телекомунікації: Передача даних здійснюється по оптоволоконних каналах. Забезпечення телефонним зв’язком здійснюється власної АТС.
Системи контролю і обліку: На території складу діє пропускний режим, система обліку і доступу співробітників. Всі рухи вантажів реєструються в автоматизованій системі обліку вантажів.
Прилегла територія: Упорядкована територія з достатнім ступенем освітленості. Територія скарбу цілодобово охороняється.
Стоянки для автотранспорту: Є стоянки і зони відстою для великовантажного транспорту. Забезпечено безперешкодний його маневрування.
Залізничне сполучення: Бажано наявність залізничної гілки, що підходить безпосередньо до складського приміщення.
Розташування: Складське приміщення розташовується поблизу великих транспортних артерій і має під’їзд, що забезпечує рух великовантажного транспорту.

теж читайте на Facebook та Google+.